Aktuality

 
 
 
 
 
VYUŽIJTE AKČNÍ CENY MASÁŽÍ! ZAKOUPENÍM DÁRKOVÉHO POUKAZU NA LIBOVOLNOU ČÁSTKU MŮŽETE VAŠE BLÍZKÉ POTĚŠIT PŘÍJEMNÝM VÁNOČNÍM DÁRKEM.
 
Nově naše pracoviště nabízí LYMFATICKOU MASÁŽ
Jde o ošetření lymfatického systému, který plní dvě životně důležité funkce: detoxikaci a tvorbu imunity. Systém je tvořen z míchních cév a uzlin. 80% je přítomno v kůži a podkoží - povrchový lymfatický systém, 20% se vyskytuje v blízkosti vnitřních orgánů a doprovází žíly a tepny - hluboký lymfatický systém.
Indikace: proti bolesti, při lymfedému, před a po operaci, úprava žilní nedostatečnosti, prevence otoku a křečových žil, při únavě dolních končetin ze statické zátěže, jako podpora detoxikace, rekonvalescence, zvýšení imunity, zmírnění celulitidy a lipedému. Případné dotazy ráda zodpoví masérka na tel. čísle 547 238 218.

 Od 21.11.2013 začínáme se cvičením na míčích.Začátek v 16:15 hodin.                                                      

MD kolagenové injekce na terapii bolesti pohybového aparátu

Je zde využito tělu vlastních látek ve fyziologických koncentracích v kombinaci s rostlinnými extrakty a dalšími přírodními látkami.

Více informací na https://www.inpharm.cz/verejnost/produkty/220-md-kolagenove-injekce 

Infuzní terapie vitamínem C 

Vitamín C je důležitý pro normální průběh fyziologických reakcí (např.detoxikační reakce v játrech,tvorba kolagenu,resorbci železa,metabolismus tuků).

Více informací na https://www.vitamin-c-infuze.cz/verejnost/infuzni-terapie-vitaminem-c